Konferencje

Perłowy Dwór to idealna Sala konferencyjna pod Warszawą, na organizacje szkoleń, spotkań firmowych lub spotkań biznesowych.
Proponujemy Państwu na wyłączność do dyspozycji dwie wielofunkcyjne sale konferencyjne. Klimatyzowana sala konferencyjna w województwie mazowieckim ( „Perłowy Dwór” okolice Warszawy ), przeznaczoną do organizacji konferencji i szkoleń od 50 do 260 osób.
Druga, kameralna Sala Konferencyjna przeznaczona jest do organizacji przyjęć, firmowych spotkań wyłącznie dla 20-50 osób.
Jeśli chcą Państwo zorganizować konferencje w Warszawie, warto zapoznać się z naszą ofertą, gdyż wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom.

Organizatorzy szkoleń, konferencji dysponują:

   Wyposażenie podstawowe Sali konferencyjnej :

  • odtwarzacz CD/DVD
  • rzutnik
  • flip – chart

 Zorganizowanie jednodniowych konferencji w Warszawie dla Waszej firmy , będzie kosztowało tyle samo co dwudniowy pobyt z noclegiem w Naszym kompleksie konferencyjnym pod Warszawą.

Kompleksowa obsługa konferencji w okolice Warszawy umili przygotowana przez naszych kucharzy kuchnia pełna przekąsek na przerwach lub typowy serwis kawowy.
Po części konferencyjnej, szkoleniowej zorganizujemy wieczorną imprezę, karaoke, spotkanie integracyjne bankiet lub dyskotekę czy kolacją grillową.
Kompleks konferencyjno - noclegowy dysponuje 50 miejscami noclegowymi, posiada basen, saunę, bilard oraz kort tenisowy do dyspozycji gości.
Cały Ośrodek konferencyjno-szkoleniowy jest otoczony lasem i mieści się na 8 ha terenu, zaledwie 50 km od centrum Warszawy. Ten kameralny teren jest zamknięty i monitorowany na potrzeby i bezpieczeństwo naszych Gości.
Bezpośrednio na terenie Perłowego Dworu zorganizujemy imprezę w plenerze, rozgrywki sportowe (Paintball), gry integracyjne w plenerze, przejazd off road, przejazd bryczką, spotkanie z wizażystką, pokaz makijażu.
Organizacja konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego jest traktowana przez nas indywidualnie.

Zaprszamy na pikniki firmowe do 500 osób


W sprawie oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Numer telefonu 500 283 100 Konferencje Warszawa

 

sala-konferencyjna