Komunie chrzciny

Maj, czerwiec to miesiące Komunii Świętych, które są jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu katolickim dla każdego dziecka jak i dla całej rodziny dlatego obchodzimy je bardzo uroczyście. Komunia wymaga wielu przygotowań pod względem duchownym jak i organizacyjnym. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, w przyjecie komunijne aby jedzenie było pysznie i wykwitnie.

Przygotowaliśmy dwa rodzaje menu komunijnego.

 


Oddajemy do dyspozycji gości dwie sale do wyboru. Dużą salę w Perłowym Dworze i mniejszą salę w pensjonacie u Alexa. Każda z nich posiada indywidualny charakter, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Dodatkową zaletą naszych obiektów jest duży teren otoczony lasem.


Pojawienie się na świat nowego życia to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej rodziny. Dlatego te piękne i uroczyste chwile należy szczególnie uczcić. Stąd Chrzciny – to niewątpliwie niezwykłe, rodzinne święto, które wiąże się z przywitaniem nowego członka rodziny. Aby mogli Państwo uczcić to ważne wydarzenie – nasz personel dołoży wszelkich starań, które doskonale sprawdzą się na takim przyjęciu okolicznościowym. Służymy Państwu radą i pomocą w doborze menu, by przyrządzone i serwowane potrawy naszej kuchni dodatkowo podkreśliły rangę tego wspaniałego dnia i uroczystości. Państwo, podczas trwania takiego okolicznościowego przyjęcia – będziecie mieli czas na radosne rozmowy ze swoimi Gośćmi.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

tel: 500 283 100

lub kontakt mailowy w zakładce kontakt