Komunie chrzciny

Maj, czerwiec to miesiące Komunii Świętych, które są jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu katolickim dla każdego dziecka jak i dla całej rodziny dlatego obchodzimy je bardzo uroczyście. Komunia wymaga wielu przygotowań pod względem duchownym jak i organizacyjnym. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, w przyjecie komunijne aby jedzenie było pysznie i wykwitnie.
Przygotowaliśmy dwa rodzaje menu komunijnego wyłącznie na komunie.
Oddajemy do dyspozycji gości dwie sale komunijne około Warszawy. Duża sala na komunie w Perłowym Dworze i mniejsza sala na komunijna w pensjonacie u Alexa. Każda z nich posiada indywidualny charakter, tworząc niezapomnianą atmosferę.

  • Warszawa zaledwie 38 km.
  • Nowy Dwór Mazowiecki 24 km.

Zaletą naszych obiektów jest doskonałe przygotowanie gastronomiczne na organizację przyjęć komunijnych, a nasze sale na komunie dodatkowo posiadają atut w postaci dużego terenu, na którym znajduje się plac zabaw dla dzieci otoczony lasem.

Pojawienie się na świat nowego życia to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej rodziny. Dlatego te piękne i uroczyste chwile należy szczególnie uczcić. Stąd Chrzciny – to niewątpliwie niezwykłe, które wiąże się z przywitaniem nowego członka rodziny. Chrzciny w lokalu pod Warszawą to idealne miejsce aby uczcić to ważne wydarzenie – nasz personel dołoży wszelkich starań, które doskonale sprawdzą się na takim przyjęciu okolicznościowym jak chrzciny. Służymy Państwu radą i pomocą w doborze menu na chrzciny w naszym lokalu, by przyrządzone i serwowane potrawy naszej kuchni dodatkowo podkreśliły rangę tego wspaniałego dnia i uroczystości chrzcin. Państwo, podczas trwania takiego okolicznościowego przyjęcia – będziecie mieli czas na radosne rozmowy ze swoimi Gośćmi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

TEL. 500 283 100
kontakt@perlowydwor.pl

© Perłowy Dwór - Wszelkie prawa zastrzeżone