Wesela

 

Zwolniony wolny termin na wesele w roku 2020 - 12 czerwca, cena na wesele last minute 2020

Wolny termin -  wesele  pażdziernik 2020 

Zbliża się jeden z najpiękniejszych dni Waszego życia, a my jesteśmy po to, by wspomnienia tych chwil na zawsze pozostały w Waszej pamięci. Organizując przyjęcie weselne w Perłowym Dworze w okolicach Warszawy możecie mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły.
Dobierzemy dekoracje, wspólnie ustalimy menu weselne, a personel Sali weselnej zadba o każdy najdrobniejszy szczegół przyjęcia weselnego pod Warszawą oraz sprawi, że Wy i Wasi Goście będziecie się świetnie bawić. Dołożymy wszelkich starań by Wasze wesele było najszczęśliwszym dniem w Waszym życiu.
Perłowy Dwór to wymarzone miejsce na Twoje wesele. Organizujemy wesele Warszawa i okolice, śluby plenerowe, wesela plenerowe, jeżeli interesuje Cię wesele pod Warszawą to nasza oferta jest dla Ciebie!

Co możemy Ci zaoferować?
• malowniczo położony dom weselny pod Warszawą, mazowieckie (zaledwie 38 km od Warszawy)
• sala weselna, która mieści do 220 osób
• wysoki standard, zarówno sali weselnej jak i obsługi
• wykwalifikowany personel na wesele
• smaczne potrawy, doskonale dobrane menu weselne
• kompleks noclegowy na wesele dla Ciebie i gości
• klimatyzowana sala weselna
• Stylowa i elegancka sala weselna Warszawa 38 km, Łomianki  30 km, Nowy dwór 16 km, Płońsk 20 km

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, nasz dom weselny to miejsce o najwyższym standardzie, wszystko po to by nasi goście weselne w tym uroczystym czasie mogli poczuć się wyjątkowo, niemal bajkowo. Wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań, żeby przyjęcie weselne przebiegło dokładnie tak jak to sobie wymarzyliście. Wspomniana klimatyzowana sala weselna zagwarantuje naszym gościom idealną temperaturę w trakcie imprezy. Ponadto pomożemy Państwu dobrać odpowiedni wystrój sali a także wspaniałe, wytworne menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Wesela piątkowe od 180 zł

Wesele jesinią, zimą rabat. Specjalna oferta sala weselna jesień, zima.

W celu otrzymania naszego menu, prosimy o kontakt mailowy.
kontakt@perlowydwor.pl
lub kontakt telefoniczny: 500 283 100